Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Premiery w sierpniu na FOX Comedy 0

W sierpniu na FOX Comedy na widzów czekają nie tylko zabawne seriale, ale również niezapomniane komedie. Wśród animowanych produkcji pojawi się kolejny sezon serialu Simpsonowie. 20 sierpnia na kanale zagości 26. seria najdłużej emitowanego amerykańskiego sitcomu. Co jeszcze czeka rodzinę Simpsonów? Z kolei w każdy wtorek o godzinie 22:00 kanał pokaże pozytywnie zakręconą komedię. Filmowa dawka humoru serwowana będzie w ramach nowego pasma „Komediowe filmowe wtorki”. W sierpniu na ekranach pojawi się Miłosna zagrywka, Życie biurowe, Simpsonowie, Roker oraz Straż wiejska.

Kadr z 26. sezonu serialu Simpsonowie.

Strona 1 z 2

Simpsonowie (The Simpsons),
Sezon 26 (22 odcinki po 30 minut)

Już 20 sierpnia na antenie FOX Comedy zagości kolejny sezon słynnego serialu animowanego, który niedawno świętował emisję 600 odcinka. 26. seria najdłużej emitowanego amerykańskiego sitcomu to niezmienna ironia na temat otaczającej nas rzeczywistości, znanych ludzi i popularnych wydarzeń.

Serial Simpsonowie ukazuje losy z pozoru przeciętnej amerykańskiej rodziny mieszkającej na przedmieściach miasteczka Springfield. Głową rodu jest niezdarny, pozbawiony jakichkolwiek ambicji Homer, którego zainteresowania skupiają się głównie wokół spania, oglądania telewizji oraz picia piwa. Jego żona Marge, to typowa pani domu, która stara się zapanować nad całą rodziną – a to nie jest proste. Ich syn Bart, słynie z łatwości do wpadania w tarapaty i jest totalnym przeciwieństwem swoich sióstr, które nie sprawiają żadnych problemów. Lisa to przykładna uczennica drugiej klasy, natomiast Maggie nie widzi świata poza ssaniem smoczka.

Kadr z 26. sezonu serialu Simpsonowie.

W tym sezonie Klaun Krusty po śmierci swojego ojca (Depresja klauna) postanawia przejść na emeryturę. Homer i Bart starają się rozwiązać wspólny konflikt na linii ojciec-syn (Trening relacji), a Marge otwiera własną franczyzę z kanapkami (Franczyza).

W nowej serii Simpsonowie poznają również swoje poprzednie wcielenia (Straszny domek na drzewie XXV), Pan Burns zaczynie spotykać się z panią polityk Maxine Lombard (Przeciwności się przyciągają), a Bart zaplanuje zamach na swojego nowego nauczyciela – pana Lassena, który jest strasznym tyranem (Naćpani i zdezorientowani). Przechodzący kryzys wieku średniego Homer zaskoczy widzów swoimi pomysłami na życie (Sztuka coveru), a do miasteczka Springfield gościnnie zawitają bohaterowie Futuramy (Simpsorama).

Kadry z 26. sezonu serialu Simpsonowie.

W tym sezonie, głosu animowanym postaciom użyczy niezastąpiony Pharrell Williams – dubbingując samego siebie (Z podniesionym czołem) oraz Will Forte (Sztuka coveru).

Oprócz Pharrella Williamsa, w serialu usłyszymy również Dana Castellanetę (Homer Simpson, Krusty i Barney), Julie Kavner (Merge Simpson, Patty, Selma), Nancy Cartwright (Bart Sipmson, Nelson) oraz Yeardley'a Smitha – jako Lisę Sipmson.

Sezon 26. jest przełomowym w historii produkcji – jego światowa premiera miała miejsce w 25-lecie serialu. Produkcja została okrzyknięta przez Entertainment Weekly „Najlepszym amerykańskim sitcomem wszechczasów”.

PREMIERA: SOBOTA, 20 SIERPNIA, GODZ. 21.00
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odc.)

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…