Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polacy pokochali Iluzję 2! 0

Prawie 140 tysięcy widzów w kinach po pierwszych 3 dniach wyświetlania filmu dowodzi, że Polacy pokochali Iluzję 2! Kontynuacja tego wielkiego kinowego przeboju, przyciągnęła w premierowy weekend więcej widzów niż takie hity ostatnich miesięcy jak Gdzie jest Dory, Obecność 2 czy Dzień Niepodległości: Odrodzenie.

fot. materiały prasowe

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło, oczarowała Polaków. Iluzja w 2014 roku zgromadziła ponad półmilionową widownię w polskich kinach. Teraz w Iluzji 2 Czterej Jeźdźcy powracają z jeszcze większą siłą i jeszcze bardziej imponującymi magicznymi umiejętnościami!

Przypominamy, że na kanale Youtube Monolith Films dostępne są już materiały video promujące Iluzję 2. Poniżej prezentujemy Wam fragmenty filmu.

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milinami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…