Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Comic-Con 2016 - Kompletny rozkład paneli! 3

Przez ostatnie lata Comic-Con, święto fanów komiksów, stało się swoistym, filmowym odpowiednikiem targów gier E3. Najwięksi producenci chwalą się swoimi najnowszymi projektami, a fani mają możliwość zobaczyć ekskluzywne fragmenty filmów i porozmawiać ze swoimi ulubionymi gwiazdami. Tegoroczny Comic-Con, który startuje już 21 Lipca, zapowiada się na naprawdę bogatą imprezę. Rzućmy okiem na rozkład paneli i pokazów.

Strona 1 z 3

Czwartek 21 Lipca

DreamWorks Animation: Trolle 10 a.m., Hall H

Logo film Trolle

Dreamworks planuje specjalną prezentację na której pojawią się twórcy filmu, aktorzy głosowi i kilka niespodzianek…

The 4th Annual Musical Anatomy of a Superhero 11 a.m., Indigo Ballroom/Hilton San Diego Bayfront

Specjalna gratka dla fanów filmów superbohaterskich. Co roczna możliwość zajrzenia za kulisy powstawania muzyki do filmów i programów telewizyjnych o superherosach. Pojawią się nieujawnione klipy z jeszcze nie zapowiedzianych projektów, więc to na pewno duża atrakcja dla maniaków adaptacji komiksów. W panelu biorą udział między innymi: Henry Jackman, Tom "Junkie XL" Holkenborg, John Ottman oraz Blake Neely.

Snowden 11:45 a.m., Hall H

Plakat filmu Snowden

Open Road Films zaprezentuje nam jeszcze niepublikowane fragmenty najnowszego filmu o słynnym Edwardzie Snowdenie, który zasłynął ujawniając prasie informacje na temat systemu PRISM. Fani będą też mieli możliwość porozmawiać z reżyserem filmu Oliverem Stonem i Josephem Gordonem-Levittem, który wciela się w rolę tytułową

Vaiana: Skarb oceanu 12:30 a.m., Room 6A

Plakat filmu Vaiana: Skarb oceanu

Fanów Disneya czeka nie lada gratka. Ron Clements i John Musker, reżyserzy nadchodzącej animacji Vaiana: Skarb oceanu opowiedzą o procesie powstawania filmu oraz o tym jak wielkim wyzwaniem było stworzenie do niego historii.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet 1 p.m., Hall H

Na tegorocznym Comic-Conie ujrzymy także po raz pierwszy fragment najnowszego widowiska science fiction w reżyserii Luca Bessona. Valerian i Miasto Tysiąca Planet opowiada o dwójce agentów udających się z misją do międzygalaktycznego miasta Alpha, na którym mieszka przeszło 1000 różnych gatunków. Na panelu oprócz reżysera pojawią się aktorzy występujący w głównych rolach, Dane DeHaan oraz Cara Delevingne.

Sausage Party 5:45 p.m., Horton Grand Theatre

Atrakcje przewidziano także dla osób czekających na najnowszą animację Sausage Party! Seth Rogen oraz Evan Goldberg będą opowiadać o pracach nad tą pierwszą na świecie komedią CGI z ograniczeniem wiekowym R. Do tego fanów czeka możliwość przedpremierowego seansu w Horton Plaza.

Źrodło: Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…