Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Powstanie film Community! 2

Pamiętacie serial Community? Ten sitcom, który pojawił się na NBC, miał 5 sezonów, a potem został wykupiony przez Yahoo tylko po to, by zostać anulowanym? Twórca programu Dan Harmon, podczas niedawnej wizyty w Larry King Now, podzielił się z fanami serialu bardzo ciekawą informacją…

Pamiętacie ten żarcik #SixSeasonsAndMovie rzucony dawno temu przez twórców serialu? Harmon zapowiedział, że zrobi wszystko, co może by doprowadzić do powstania szóstego sezonu oraz filmu! Jednakże, jak sam mówi, potrzeba jednak czasu, żeby to się mogło stać.

Jeśli wezmę scenarzystę i napiszemy ten film już teraz, moje serce pęknie, gdy okaże się, że nie wszyscy aktorzy mogą się pojawić na planie. Z drugiej strony, jeśli po prostu zaczekam, aż wszyscy będą gotowi, i wtedy napiszemy scenariusz, to też nie jest najlepsza opcja.

Dan Harmon na temat filmu Community

Dużym problemem w procesie powstania filmu jest fakt, iż aktorzy są zajęci rolami w innych filmach i serialach. Mimo to Harmon pozostaje optymistą.

Ten film będzie świetny. Gwarantuję.

Dan Harmon o filmie Community

Źródło: tvguide.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-07-15

Szósty sezon już powstał, właśnie za sprawą Yahoo. Wcześniej 5 sezonów zrealizowała stacja NBC, więc brakuje tylko wspomnianego filmu.
Pierwsze trzy sezony były świetne, później poziom zaczął spadać, a aktorzy z oryginalnej obsady stopniowo wykruszać. Gdyby jednak Harmonowi udało się zakontraktować wszystkich odtwórców głównych ról z serialu, to jestem za.

Proszę czekać…