Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Shooter z przesuniętą datą premiery 0

Czasem twórcy serialu boją się reakcji widzów. Czasem strach opiera się na kontrowersyjnych wydarzeniach mających niedawno miejsce. Czasami można jednak przesadzić z poprawnością polityczną, co obecnie udowadnia USA Network.

Kojarzycie serial Shooter? Ten, który opiera się na powieści Stephena Huntera oraz filmie Strzelec z Markiem Wahlbergiem z 2007 roku? Który to był zapowiadany jako dramat ze snajperami w rolach głównych? Jeżeli czekaliście na premierę, która miała się odbyć już pod koniec Lipca, musicie poczekać jeszcze trochę…

W świetle niedawnych wydarzeń w Dallas, gdzie kilka grup policjantów zostało zaatakowanych z zaskoczenia i zamordowanych, lub ciężko rannych, USA Network boi się potencjalnych kontrowersji które mógłby wywołać serial. Można by to zrozumieć, gdyby nie fakt, iż serial nie ma żadnego powiązania z zamachami w Dallas.

To nie pierwszy raz, gdy USA Network opóźnia premierę serialu, w zeszłym roku firma zablokowała premierę ostatniego odcinka sezonu Mr.Robot, ze względu na podobieństwa do morderstwa prezenterki telewizji w Monecie w Virginii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…