Kolejny serial twórcy The Walking Dead 1

Popularna seria fantasy Chronicles of Amber zmierza do telewizji. Twórca _(The Walking Dead) The Walking Dead (2010-)(f), Robert Kirkman, ma przygotować adaptację książki wraz ze swoim partnerem z Skybound Entertainment, Davem Alpertem.

Skybound rozwija ten projekt z Vincent Newman Entertainment i obecnie szukają pisarza zanim wezmą swoją propozycję do telewizji, kablówki czy platform internetowych. Kirkman, Alpert i Vincent Newman zostaną producentami wykonawczymi.

Książka, opublikowana w 1970 roku, opowiada o dwóch "prawdziwych" światach, Amber i Courts of Chaos. W cieniu zaś pojawia się kłamstwo krążące pomiędzy nimi. Akcja koncentruje się na Corwinie, który budzi się na Ziemi bez niczego, posiadając jedynie wspomnienie swoje życia jako księcia z arystokratycznej rodziny z możliwością podróżowania między cieniami. Seria zawierała dziesięć książek.

Opowieści zostały napisane przez Rogera Zelazny’ego, który podczas trwania swojej kariery wygrał sześć Hugo Awards i trzy Nebula Awards.

Show telewizyjne jest nazywane potencjalną "następną Grą o tron". Taki tytuł wiele stacji próbowało osiągnąć przez ostatnie kilka lat. Na razie bezskutecznie. Zobaczymy, co przygotują panowie z Skybound Entertainment.

Źrodło: http://www.tracking-board.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-07-21

Dziwię się, że do tej pory, żadna inna kablówka premium nie wzięła się za realizację jakiejś głośnej sagi fantasy. Po GOT widać, że potencjalnych odbiorców jest naprawdę dużo.

Proszę czekać…