COMIC-CON: Oliver Stone ostrzega przed Pokemon GO

fot. materiały prasowe

Moda na Pokemony trwa w najlepsze. Społeczeństwo szaleje na ich punkcie, a krytykanci mówią nawet o zombifikacji. Wśród tych ludzi jest znany amerykański reżyser, Oliver Stone który na tegorocznym Comic-Conie promuje swój najnowszy film, Snowden.

To nie jest zabawne. To jest całkiem nowy poziom inwazji. Zobaczycie nową formę otwartej, automatycznej społeczności. Jest to coś co nazywa się totalitaryzmem. Jest to zwykła kapitalistyczna inwigilacja.

powiedział Oliver Stone.

Według niego firma Nintendo wypuściła olbrzymią aplikację, która ułatwia w szpiegowaniu i inwigilowaniu społeczeństwa. Podobno jest to właśnie jedna z tych rzeczy, przed którymi ostrzegał ludzi Edward Snowden. Zgadzacie się z reżyserem w tej kwestii? A może po prostu chciał zasiąść na stołku reżysera filmu "Detective Pikachu", ale nikt nie chce dać mu tej posady?

Oczywiście był to słaby żart. Oliver Stone bądź co bądź to znakomity reżyser i przy tym zostańmy. Poniżej przypominamy Wam zwiastun jego najnowszego dzieła, który został zaprezentowany na Comic-Conie. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Źrodło: Deadline


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)