Po prostu kocham kino :)

Nerve - czy odważysz się wejść do gry? 0

W sieci pojawił się polski zwiastun oraz plakaty do filmu o szokującej grze online – Nerve. Niedawno Pokemon Go zawładnęły światem, więc może to tylko kwestia czasu, aż gra tego typu pojawi się na rynku? Zobaczcie sami, czy odważylibyście się zagrać.

Jesteś obserwatorem czy graczem?
Taki właśnie wybór zapewnia uzależniająca w każdym możliwym aspekcie gra online Nerve, w ramach której poszukujący nowych wrażeń gracze akceptują coraz to nowe wyzwania od anonimowych internetowych obserwatorów. Stawką są niemałe pieniądze, ale również coś znacznie bardziej pożądanego – sława. W miarę rozwoju gry i pokonywania kolejnych "etapów", na pozór niegroźne dowcipy zamieniają się w bardzo ryzykowne wyzwania. Stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać, czyli przeżyć.

Realizację kolejnych wyzwań fani Nerve, czyli obserwatorzy, oglądają na żywo na swoich smartfonach.

Nowe plakaty:

Nerve to trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty thriller, oparty na popularnej powieści młodzieżowej autorstwa Jeanne Ryan, który oferuje nie tylko ekscytujący rozwój akcji i wielkie emocje, ale także jadowitą satyrę na współczesną rzeczywistość mediów społecznościowych.

Zobacz polski zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…