Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Schwarzenegger producentem serialu o kulturystyce 1

Zanim Arnold Schwarzenegger stał się ikoną kina akcji lat osiemdziesiątych, był jednym z najlepszych kulturystów na świecie. Oczywiście austriacki gwiazdor nie zapomina o swoim pochodzeniu i wciąż sport jest ważną częścią jego życia.

Były gubernator Kalifornii postanowił, więc połączyć obie pasje i został producentem przygotowywanego przez stację CBS serialu o kulturystyce. Co więcej, popularny Arni ma zagrać w nim także jedną z ról! Początkowo produkcja miała wylądować w telewizji Showtime.

Serial będzie nosił tytuł Pump i składał się będzie z ośmiu odcinków. Akcja zostanie osadzona w latach siedemdziesiątych w Venice Beach w stanie Kalifornia. To własnie tam Arnold Schwarzenegger kontynuował swoją niesamowitą sportową karierę. Pump to nazwa sali, na której trenował Austriak.

Od pierwszej burzy mózgów wiedziałem, że Pump będzie hitem. Lata siedemdziesiąte były kolorowe, był to czas transformacji, dla mnie i dla całego kraju. Patrzę w przyszłość i nie mogę się doczekać, aż wniesiemy tego koloru w życie innych, dzięki fantastycznym i głębokim postaciom oraz złożonej fabule serialu Pump. Jestem bardzo podekscytowany z tego powodu, ponieważ teraz bardzo łatwo założyć sobie klub fitness czy siłownię. Wszystko jednak zaczęło się od grupy kulturystów, którzy ćwiczyli na małym gymie w Venice Beach. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia prac.

powiedział Arni

Randall Emmett, który jest jednym z producentów również pozytywnie zapatruje się na ten projekt. Cieszy się, że wreszcie coś ruszyło do przodu.

Po przeczytaniu pierwszy raz scenariusza pokochałem ten koncept. I wiem, że fani też to zrobią. Poczuliśmy, że musimy pomóc w realizacji tego projektu. Udało nam się nawiązać współpracę z idealnymi partnerami Arnoldem Schwarzeneggerem, The Tannenbaum Company i CBS Television Studios.

stwierdził Emmett

Z pewnością serial Pump będzie cieszył się sporą popularnością. Nie tylko ze względu na mało wykorzystywany motyw w dzisiejszym kinie oraz telewizji, ale również z powodu udziału w tym projekcie Arnolda Schwarzeneggera. Nie wiem jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać!

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…