Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

DC Entertainment ma nowego prezesa 0

DC Entertainment mianowało Geoffa Johnsa nowym prezesem swojej firmy. Jest to kolejny awans w jego karierze po roli współprzewodniczącego w DC Films. Ten uwielbiany przez fanów twórca komiksów nadal będzie pełnił funkcję dyrektora kreatywnego w DC, jednak nowe stanowisko dorzuci mu obowiązków takich jak nadzorowanie filmowego uniwersum do pary z producentem Jonem Bergiem.

Johns zaangażował się w filmowe uniwersum DC po premierze filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, kiedy Legion samobójców było w fazie postprodukcji. Jego osoba miała duży wpływ na adaptację filmów Wonder Woman i Justice League. Mówi się, że jako prezes, w początkowym okresie pracy, Johns ma "odpocząć" od komiksów i skupić się na nowych obowiązkach.

Pomimo wysokiego stanowiska Geoff Johns będzie odpowiadał przed prezesem Warner Bros. Interactive Entertainment, Diane Nelson. Nie jest to zaskakująca informacja, zwłaszcza, że Nelson przewodzi filmowemu uniwersum DC od jego początków. Prawodpodobnie będzie też osobą decyzyjną do momentu zakończenia współpracy z Warner Bros. Do całej sytuacji DC jak narazie odmówiło komentarza.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…