Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Ayer: Joker nie jest Jasonem Toddem 0

Na początku sierpnia Warner Bros. Pictures oraz DC Films zadebiutują filmem Legion samobójców, który uważa się za potencjalny hit wytwórni. Fani pękają z niecierpliwości i wciąż zadają pytania. Jednym z najważniejszych jest tożsamość Jokera.

fot. materiały prasowe

Spekulowano, że Joker może być Jasonem Toddem, chłopakiem przygarniętym przez Bruce’a Wayne’a, który stał się kolejnym Robinem. Z pewnością byłaby to interesująca interpretacja postaci, która w komiksach została zamordowana przez Jokera. Wygląda jednak na to, że ta teoria jest błędna. Zdementował ją sam reżyser Legionu samobójców, David Ayer. Bez ogródek stwierdził, że kultowy czarny charakter nie jest Toddem.

Temat został szybko zakończony przez filmowca, który wolał skupić się na samej postaci Jokera. Oczywiście głównym tematem rozmowy był jego wygląd, który od początku budził spore kontrowersje.

Jego tatuaże opowiadają specyficzną historię. Ludzi powinni je rozszyfrować, aby to zrozumieć. Oczywiście zamiast tego budzą one kontrowersje, jak wszystko co jest nowe. W tych tatuażach są specyficzne historie i easter eggi. Nawet jego zęby są związane z opowieścią będącą absolutnym kanonem. Historia życia Jokera została umieszczona na jego ciele. To Joker, którego można porównać do klasy pracującej, który według mnie mógłby żyć w naszym świecie.

powiedział David Ayer

Na pewno Jared Leto w roli Jokera przyciągnie niejednego fana ekranizacji komiksów. My również czekamy z niecierpliwością do film. Premiera Legionu samobójców już 5 sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…