Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gotham: Postać Michaela Chiklisa czeka coś szalonego 0

W drugim sezonie do stałej obsady serialu Gotham dołączył Michael Chiklis. Aktor, który do tej pory kojarzony był przede wszystkim z roli twardego stróża prawa w serialu Świat gliniarzy.

fot. materiały prasowe

W Gotham ponownie wciela się w policjanta, który jest jednym z ostatnich walczących o przestrzeganie prawa w mieście. Jak się okazuje już niebawem kapitana Nathaniela Barnesa czeka coś wielkiego. Na ten temat wypowiedział się sam odtwórca tej roli, Michael Chiklis.

Stanie się z nim coś naprawdę straszliwego, co nieuchronnie go zmieni. Więc moją postać czeka coś naprawdę fajnego. Dlatego zdecydowałem się na przyjęcie tej pracy. To facet, który jest entuzjastą prawa i porządku. Jest przerażony, co doprowadza go do lekkiego szaleństwa. Jest naprawdę nachalny, nieugięty, niezawodny, jednak coś w nim pęknie.

powiedział aktor

Wygląda na to, że fanów serialu Gotham czeka coś naprawdę interesującego co może zmienić popularną serię. Czyżby kapitan Nathaniel Barnes miał zostać złamany i przejść na stronę wroga? Gotham powróci na antenę stacji FOX już 19 września.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…