Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Supergirl: Poznajcie Supermana 1

Po tym jak w zeszłym miesiącu poznaliśmy nazwisko aktora, który odegra rolę Supermana w serialu Supergirl, stacja The CW opublikowała oficjalne zdjęcie przedstawiająca kuzynowstwo w kostiumach! Trzeba przyznać, że Tyler Hoechlin prezentuje się całkiem przyjemnie u boku Melissy Benoist.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Do tej pory twórcy serialu podchodzili do postaci Człowieka ze stali po macoszemu i nie zwracali na niego zbytnio uwagi. Najczęściej Kara Zor-El komunikowała się ze swoim kuzynem za pomocą komunikatora, a jeśli Superman już pojawiał się na ekranie to widać było tylko jego… nogi. Widzowie "Supergirl" już w dwóch pierwszych odcinkach nowej serii mają zobaczyć jednego z najpopularniejszych herosów w dziejach. Serial emitowany będzie przez stację The CW.

Producenci serialu – Greg Berlanti, Ali Adler i Andrew Kreisberg – zdecydowali się dodać do serialu poza Supermanem również inne postaci. Serial ma być częścią uniwersum prowadzącym do crossovera czterech seriali o superbohaterach ze stacji The CW, czyli "Arrow", "Flasha" i "Legends of Tomorrow". Premiera drugiego sezonu już 10 października.

Źrodło: Screen Rant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bercik022 2016-07-29

Czyli już zdecydowanie wiem za jaki serial się nie brać

Proszę czekać…