Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Idina Menzel gwiazdą remake'u Wariatek 0

Klasyk niedawno zmarłego Garry'ego MarshallaWariatki doczeka się telewizyjnego remake’u, który powstanie dla stacji Lifetime. Gwiazdą produkcji będzie znana z animacji Kraina loduIdina Menzel.

Wcieli się ona w rolę CC Bloom, którą w oryginalne odgrywała Bette Midler. To właśnie ona wykonała znane piosenki "Wind Beneath My Wings" oraz "The Glory of Love". Oczywiście Idina Menzel nagra nowe wersje tych piosenek. Premiera remake’u zaplanowana jest na przyszły rok.

Wariatki były kasowym sukcesem. Obraz zarobił 57 mln dolarów i otrzymał jedną nominację do Oscara. Dla stacji Lifetime będzie to kolejny remake klasycznego film sprzed lat. W 2012 roku stworzony został film telewizyjny będący nową wersja Stalowych magnolii.

CC i Hillary spotykają się na plaży. Obie mają po 11 lat. CC z mlekiem matki wyssała pociąg do show-biznesu i charakter podatny na depresję. Hillary natomiast mieszka w San Francisco z bogatymi rodzicami i planuje być tak samo bogata jak oni. Wbrew wszelkim okolicznościom, dziewczęta zaprzyjaźniają się.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…