Zwiastun i data premiery 4. sezonu Rectify

fot. materiały prasowe

Do znakomitego serialu stacji Sundance Channel – Rectify, przylgnęła łatka "najlepszego serialu, którego i tak pewnie nie oglądasz". Niestety jest to prawda, a szkoda. Produkcja trzyma wysoki poziom od samego początku trwania. Czy czwarty sezon będzie równie dobry jak poprzedni?

Tego dowiemy się za jakiś czas. Stacja SundanceTV ogłosiła datę premiery nowego odcinka oraz zaprezentowało zwiastun czwartej serii. Rectify powróci na antenę 26 października. Serial można oglądać także w Polsce na kanale Sundance Channel. Niestety nie podano jeszcze, kiedy do nas zawita czwarty sezon. Na razie musimy zadowolić się zwiastunem.

Kolejna seria skupi się na dalszych losach Daniela Holdena, który wiele lat temu został skazany za brutalne zamordowanie swojej dziewczyny. Od tamtej pory siedział zamknięty w celi śmierci. Jednak wraz z pojawieniem się nowych dowodów wyrok skazujący został unieważniony. Ze słów producenta wykonawczego serialu Rectify, dowiadujemy się, że w nowej serii wreszcie odkryta zostanie tajemnica tego czy główny bohater popełnił zbrodnię.

Źrodło: TV Guide / Sundance Channel


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)