Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun i data premiery 4. sezonu Rectify 0

Do znakomitego serialu stacji Sundance Channel – Rectify, przylgnęła łatka "najlepszego serialu, którego i tak pewnie nie oglądasz". Niestety jest to prawda, a szkoda. Produkcja trzyma wysoki poziom od samego początku trwania. Czy czwarty sezon będzie równie dobry jak poprzedni?

fot. materiały prasowe

Tego dowiemy się za jakiś czas. Stacja SundanceTV ogłosiła datę premiery nowego odcinka oraz zaprezentowało zwiastun czwartej serii. Rectify powróci na antenę 26 października. Serial można oglądać także w Polsce na kanale Sundance Channel. Niestety nie podano jeszcze, kiedy do nas zawita czwarty sezon. Na razie musimy zadowolić się zwiastunem.

Kolejna seria skupi się na dalszych losach Daniela Holdena, który wiele lat temu został skazany za brutalne zamordowanie swojej dziewczyny. Od tamtej pory siedział zamknięty w celi śmierci. Jednak wraz z pojawieniem się nowych dowodów wyrok skazujący został unieważniony. Ze słów producenta wykonawczego serialu Rectify, dowiadujemy się, że w nowej serii wreszcie odkryta zostanie tajemnica tego czy główny bohater popełnił zbrodnię.

Źrodło: TV Guide / Sundance Channel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…