Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mark Ruffalo kończy pracę przy Thor: Ragnarok 1

Zdjęcia do widowiska Marvela, Thor: Ragnarok ruszyły przed miesiącem. Jedna z gwiazd superprodukcji, Mark Ruffalo który w filmie wciela się w postać Hulka, poinformował na Instagramie, że on już skończył swoją część pracy.

fot. materiały prasowe

Praca przy tym filmie była czasem świetnej zabawy. Podziękowania dla Taika Waititi, Chris Hemsworth, Tessa Thompson oraz Marvela za miłość i uśmiechy.

napisał aktor

Widać, że w wielkiej rodzinie Marvela panuje znakomita atmosfera i aktorzy po prostu kochają powracać na plan zdjęciowy kolejnych widowisk filmowego uniwersum. Produkcja Thor: Ragnarok ma potrwać przez kilka kolejnych miesięcy. I tutaj pojawia się pytanie, jak wielką rolę w samej fabule będzie odgrywał Hulk. Prawdopodobnie wszystkie sceny Ruffalo w tym filmie będą okraszone CGI, tak więc małe szanse na to, że zobaczymy Bruce’a Bannera.

Z pewnością kolejne tygodnie przyniosą nam więcej odpowiedzi na te pytania. W obsadzie oprócz Ruffalo oraz osób, które wymienił w swoich podziękowaniach są również Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Anthony Hopkins oraz Karl Urban. Premiera widowiska zapowiedziana jest na 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…