Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejny kultowy horror doczeka się remake'u 0

Peter Block, producent między innymi filmów z serii "Piła", powiedział w niedawnym wywiadzie, że w Hollywood planowany jest remake kolejnego kultowego horroru sprzed lat. Tym razem chodzi o Dyniogłowego z 1988 roku.

fot. materiały prasowe

Scenariusz do filmu ma dostarczyć Nate Atkins. Wciąż trwają poszukiwania odpowiedniej osoby, która mogłaby zasiąść na stołku reżyserskim. Producenci chcieliby, aby zdjęcia do filmu wystartowały na początku przyszłego roku.

Potrzebujemy kogoś kto rozumie dlaczego oryginał jest taki przerażający i jest emocjonalną bestią. To musi być także osoba, która wie czego oczekuje dzisiejsza publiczność – czegoś strasznego, ale również ekscytującego. Jest wielu ludzi, którzy chcą tworzyć w tym gatunku, ponieważ widzą w nim możliwość promocji. Szukam reżysera, który rozumie ten gatunek i wie czego chce publika.

powiedział Peter Block

Film ma byc czymś w rodzaju hołdu dla oryginału. Peter Block zaznacza, że remake będzie zawierał sporo easter eggów, które zrozumieją fani Dyniogłowego. W nowej odsłonie mają zostać wykorzystane kultowe dialogi oraz ujęcia. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny generyczny remake jakich wiele w ostatnich latach.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…