Fani uratowali Jericho 0

Przez kilka ostatnich tygodni fani Jericho podjęli próbę ratowania serialu. Masa e-maili, internetowa petycja i tony orzeszków wysłane do siedziby stacji CBS odniosły sukces!

Twórcy serialu toczą rozmowy ze stacją CBS na temat produkcji nowych ośmiu epizodów.
- Pomysł nie polega na tym, by stworzyć osiem odcinków i zakończyć serial. Chcemy póki co nakręcić osiem epizodów, ale z nadzieją że powstaną kolejne – mówi Carol Barbee, producentka wykonawcza serialu.

- Trwają już rozmowy z aktorami o przedłużeniu umów, ponadto czeka nas wiele pracy typowo logistycznej związanej z serialem. Mam tu na myśli przede wszystkim kalendarz emisji – dodaje. Wszystko wskazuje na to, że serial powróci w połowie sezonu 2007-2008, czyli najprawdopodobniej w styczniu.

Barbee przyznaje, że nie jest zaskoczona tym, że fani wsparli tak serial. Obserwowała bowiem internetowe dyskusje o Jericho, które prowadziło z wielkim zapałem wiele osób. Jednocześnie Barbee przyznaje, że nie spodziewała się, że CBS pod wpływem widzów zmieni swoją decyzję.

Początkowo stacja zaproponowała stworzenie dwugodzinnego filmu, który byłby zamknięciem dla serialu, ale nikt z pracujących przy Jericho nie był zainteresowany takim rozwiązaniem. – Czuliśmy, że to zbyt wielka historia by skończyć ją w dwie godziny – dodaje Barbee. – Rozmowy z aktorami powinny się zakończyć za kilka dni. Wówczas zabierzemy się do pracy na planie – kończy producentka wykonawcza serialu.

Kard z serialu Jericho 2006Kard z serialu Jericho 2006

ShowTV.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

db001

Obejrzałem 1wszy odcinek, już w środku wyłączyłem, bo zamuła jakich mało :p. Ta Barbee sie trochę zbyt podnieca tymi forami, raczej każdy serial ma swoje 'fankluby'

Proszę czekać…