David Ayer chce pracować z Supermanem 0

Uniwersum DC zdaje się być w krytycznym momencie. Batman V Superman: Świt sprawiedliwości nie było tym, czego Warner Bros. mógł się spodziewać. Okazał się klapą finansową oraz zebrał fatalne recenzje krytyków. Teraz wszystkie oczy są zwrócone w stronę Davida Ayera i jego Legion samobójców. Chociaż wczesne recenzje są raczej negatywne, reżyser znalazł superbohatera, o którym chciałby zrobić swój kolejny film.

Podczas trasy promującej Legion samobójców, David Ayer powiedział, że nie miał by nic przeciwko filmowi o Supermanie.

Jeśli wszystko byłoby możliwe? Uwielbiam Supermana. Myślę, że on byłby niesamowity. To nieziemsko bogaty świat, jest w nim tyle głębi. Możesz dosłownie otworzyć encyklopedię bohaterów, wskazać którąkolwiek pozycję palcem i już masz niesamowitą postać.

Na razie zdaje się, że DCEU ma mnóstwo problemów. Wydaje się, że film o złotym chłopcu Supermanie może być czymś wielkim. Jasne jest, że Henry Cavill pojawi się w tej roli również w przyszłości. Na razie nie wiadomo kiedy. David Ayer to zupełnie inny reżyser niż Snyder. Nie ma jednak wątpliwości, że Warner Bros. postara się utrzymać DCEU na właściwej ścieżce, więc solowy film Supermana jest tylko kwestią czasu.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…