"May the Force Be With You"

Piła IV - informacja o obsadzie i fabule 0

Producenci ujawnili, że aktorka Sarain Boylan znalazła się w obsadzie czwartej części Piły. Wcieli się ona w postać o imieniu Brendy. Wkrótce zostaną ujawnione kolejne nazwiska aktorów, którzy brali udział w zdjęciach do filmu.

Sarain Boylan w filmie The House 2006Sarain Boylan w filmie The House 2006

Od początku wiadomo było, że w Pile IV zagra Tobin Bell, który w poprzednich częściach wcielił się w Jigsawa. Zaskakującą wiadomością jest, że nie pojawi się on tylko w telewizorze, ale także fizycznie pojawi się w produkcji. Do niedawna po sieci krążyła plotka, że powróci postać Amandy, którą grała Shawnee Smith. Producenci zdementowali tą wiadomość i powiedzieli, że jeśli Amanda powróci to tylko w formie flashbacków z poprzednich części. W obsadzie, oprócz Tobina Bella na pewno znaleźli się: Scott Patterson, Costas Mandylor, Lyriq Bent, Justin Louis, Sarain Boylan i Angus Macfadyen, który wcieli się w głównego bohatera – Jeffa.

Reżyserią ponownie zajmuje się Darren Lynn Bousman, który pracował nad drugą i trzecią częścią serii. Producentami są: Mark Burg i Oren Koules. Twórcy pierwszej części: Leigh Whannell i James Wan zostali producentami wykonawczymi, oprócz nich tą funkcję pełnią jeszcze: Daniel Jason Heffner i Stacey Testro. Ostateczną wersję scenariusza napisali: Thomas H. Fenton, Marcus Dunstan, Patrick Melton.

Zdjęcia do filmu zostały już ukończone. Trwały one od 16 kwietnia do 30 maja bieżącego roku. Obecnie film jest na etapie post-produkcji.

Światowa premiera filmu odbędzie się 26 października 2007 roku. Tego samego dnia, film zawita również do Polski.

Piła IV to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z poprzedniej części. Jeff, zamknięty w budynku, musi odnaleźć swoją córkę zanim skończy jej się zapas tlenu. Aby tego dokonać, Jeff musi odnaleźć kasety z instrukcjami, które pozostawił po sobie Jigsaw. Podczas ich słuchania/oglądania poznamy niewyobrażalne tajemnice związane z przeszłością Pana Układanki. W tej odsłonie filmu ma powrócić, z części pierwszej, pewna postać z zupełnie innym spojrzeniem na życie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anonimowy

A kogo to jeszcze interesuje?

Proszę czekać…