Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Legion Samobójców wymiata w Box Office! 2

Recenzje Legionu Samobójców są mieszane, ale nie przeszkadza to widzom by masowo iść do kina i dobrze się bawić. A idą w tak dużych ilościach, że w weekend otwarcia film ma szansę pobić kilka rekordów!

Już pierwszego dnia, film zarobił 20.5 miliona dolarów, bijąc rekord Strażników Galaktyki który wynosił 11.2 miliony. To nie wszystko okazuje się, że film ma olbrzymie szanse na zarobienie ponad 140 milionów w pierwszy weekend. Co oznaczałby ten wynik? Oznaczałby tyle, że Legion Samobójców wskoczyłby na trzecie miejsce najlepiej zarabiających premier 2016 roku, bijąc na głowę Gdzie jest Dory oraz Deadpoola.

Co jeszcze ciekawsze, z takim wynikiem, Legion Samobójców miałby szansę stać się najlepiej zarabiającą produkcją Sierpnia, choć z drugiej strony, konkurencja jest praktycznie zerowa. Co ciekawe, przed samą premierą filmu, Warner Bros znacząco obniżyło oczekiwania względem filmu, licząc na ledwie 100 milionów. Mogło mieć to spory związek z kulisami produkcji filmu.

Wygląda jednak na to, że sam film się nie poddał, i osiąga świetne wyniki. A czy wy już widzieliście Legion Samobójców? I co myślicie o tak dobrych wynikach? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Rumakowanie skończyło się już w sobotę, pierwsze wyniki mówią o ogromnych spadkach i rezultacie w przedziale 35-40 mln$.

CervantesPL

Wybieram się w poniedziałek mimo ocen :P jestem hardkorem

Proszę czekać…