Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hound także w Transformers: The Last Knight 2

Codziennie poznajemy nazwy kolejnych robotów, które pojawią się w widowisku Michaela Baya, Transformers: The Last Knight. Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że w filmie zobaczymy Crosshairsa, a już pojawiła się wieść o kolejnym Autobocie, który stanie oko w oko z Decepticonami.

Będzie nim doskonale znany fanom z filmu Transformers: Wiek zagłady, Hound. W produkcji był on dubbingowany przez samego Johna Goodmana. Jest to potężny Autobot, który jest oficerem medycznym w zespole Optimusa Prime’a. W ostatnim kinowym widowisku transformował się w militarny pojazd FMTV.

Transformers: The Last Knight będzie już piątą odsłoną cyklu stworzonego przez Michaela Baya. Ona sam stoi także za kamerą widowiska, które z pewnością przyciągnie miliony widzów na całym świecie. W roli głównej ponownie zobaczymy Marka Wahlberga. Oprócz niego w obsadzie są także Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Jerrod Carmichael oraz Isabela Moner.

Tym razem Optimus Prime będzie przemierzał kosmos, aby znaleźć odpowiedzi na pytania oraz odkryć kto stoi za stworzeniem rasy robotów. Plotki mówią, że będzie on także szukał tajemniczego artefaktu, który pozwoli Transformerom odbudować i powrócić na Cybertron. Podobno artefakt został ukryty przez samego Merlina znanego z legend o Królu Arturze. Oczywiście są to niepotwierdzone spekulacje. Czy okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się w przyszłym roku. Premiera widowiska 23 czerwca.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ

To była chyba jedna z najlepszych postaci w Czwórce. Nie mogę się doczekać by znowu zobaczyć go na ekranie.

Proszę czekać…