Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Mega obsada żeńskiego Ocean's 8! 2

Warner Bros. rusza z żeńską wersją filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, za reżyserię którego odpowie Gary Ross. Studio dużymi krokami finalizuje kontrakty z główną obsadą i, choć to jeszcze nie potwierdzone, możemy się spodziewać naprawdę dużych nazwisk w tej produkcji. Film roboczo nazywa się Ocean’s 8.

Od jakiegoś czasu wiadomo już o udziale w filmie Sandry Bullock i Cate Blanchett. Teraz mają do nich dołączyć: Anne Hathaway, Rihanna, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling i Awkwafina. Ostatnia z listy to azjatycko-amerykańska raperka, która niedawno pojawiła się w komedii "Sąsiedzi 2".

Bullock ma zagrać siostrę Danny’ego Oceana, który w oryginale został sportretowany przez George’a Clooneya. Blanchett z kolei zagra żeńską odpowiedniczkę Rusty’ego Ryana (Brad Pitt). Wcześniej spekulowano, że to Jennifer Lawrence miałaby wcielić się w prawą rękę głównej bohaterki. Oczywiście panie będą miały za zadanie wykonać skok. Ich celem będzie naszyjnik oraz wrobienie skorumpowanego właściciela galerii.

Jak Wam się podoba prawdopodobna obsada?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-08-11

https://www.youtube.com/watch?v=Pqn3zMghf4A

*Nie mogłem znaleźć innej (krótkiej wersji)

Proszę czekać…