Bad Boys 3 - nowy tytuł i data premiery

fot. materiały prasowe

Smutna wiadomość dla fanów serii "Bad Boys". Wszyscy, którzy oczekują szybkiego pojawienia się filmu na ekranach kin muszę uzbroić się w cierpliwość. Sony Pictures przesunęło właśnie datę premiery z 2 czerwca 2017 roku na 12 stycznia 2018 roku. Tym samym duet policjantów będzie mierzył się w box office z trzecim Więźniem labiryntu od Fox i sequelem animacji Gnomeo i Julia 3D z podtytułem "Sherlock Gnomes".

Poza nową datą premiery otrzymaliśmy również nowy tytuł filmu – Bad Boys for Life – będący nawiązaniem do słynnego motto Mike’a Lowreya i Marcusa Burnetta: "We ride together, we die together, bad boys for life". Joe Carnahan przejmie stery po Michaelu Bay’u na stanowisku reżysera.

Planuje się, że Will Smith i Martin Lawrence powrócą do swoich ról. Sony planowało szybciej rozpoczęcie prac na filmem licząc na to, że będzie to następny projekt dla Smitha po zakończeniu zdjęć do "Legionu samobójców", jednak aktor w międzyczasie przeszedł do pracy nad dramatem Collateral Beauty.

Pierwszy film z 1995 roku zarobił zaledwie 65 milionów $, jednak druga część z 2003 roku, kiedy zarówno Smith jak i Bay byli rozpoznawalną marką, dało przychód w wysokości 273 milionów $ na całym świecie. Studio ma już zaplanowaną datę premiery na "Bad Boys 4", 3 lipca 2019 roku, jednak do tego czasu i przy takich obsunięciach film może zatrzymać się na fazie planowania.

Źrodło: comingsoon.net


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.