Jaką rolę odegra Tinkerer w Spider-Man: Homecoming?

fot. materiały prasowe

W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, iż gwiazda serialu Orange Is The New Black, Michael Chernus wcieli się kolejnego przeciwnika Spider-Mana. Dzisiaj mamy kilka świeżych informacji na temat tego jaką rolę w całej tej historii może odegrać Tinkerer.

Na temat tego, że w widowisku Spider-Man: Homecoming ujrzymy Tinkerera, plotkowano od dawna. Teraz ta informacja została potwierdzona, a wraz z nią rozpoczęła się burza spekulacji dotyczącego tego, jaką rolę odegra ta postać w całej historii. Do takich informacji dotarł Heroic Hollywood.

Tinkerer będzie pracownikiem firmy samego Tony’ego Starka. Jak się okaże został on zwolniony z pracy (na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach i co było przyczyną). Oczywiście teraz będzie chciał się za to zemścić i udowodnić byłemu szefowi o błędzie, który został przez niego popełniony. Będzie rozwijał technologię Chitauri, którą mogliśmy zobaczyć w filmie Avengers. Ta zainteresuje Vulture’a, który będzie chciał z niej skorzystać przy tworzeniu swojego latającego kostiumu.

Według portalu nie tylko Vulture będzie czerpał pomoc od Tinkerera. W widowisku ma pojawić się jeszcze jeden złoczyńca – Shocker. On także skorzysta z pomocy postaci granej przez Chernusa. Jak widać Spider-Man: Homecoming zapowiada się pasjonująco, a Pajączek będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Premiera filmu 7 lipca przyszłego roku.

Źrodło: Heroic Hollywood


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)