Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel szuka aktora do roli Microchipa 0

W finale drugiego sezonu Daredevila mogliśmy zobaczyć, jak Frank Castle wraca do swojego domu z postanowieniem spalenia go. Zanim tak się stało, znalazł płytę CD z napisem "Micro". Co to może oznaczać?

Wszystko wskazuje na to, że może chodzić o postać Davida Linusa "Microchipa" Liebermana. Bohater do tej pory nie miał okazji pojawić się filmowym oraz telewizyjnym uniwersum Marvela. Został jednak wspomniany w jednym z odcinków Agentów T.A.R.C.Z.Y.

Jak zapewne wiecie, Punisher otrzyma swój własny serial, który będzie składał się z 13 odcinków. Jego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie w przyszłym roku, a postać znana pod pseudonimem "Microchip" pojawi się w nim. Podobno Marvel oraz Netflix już rozpoczęły poszukiwania aktora, który mógłby się wcielić w tę postać. I w zasadzie na ten moment tyle wiemy w tej sprawie.

David Linus "Microchip" Lieberman był w komiksach sprzymierzeńcem Punishera, więc jest to logiczne, że zobaczymy go także w serialu o tym bohaterze. Warto także odnotować, że do tej pory powstały trzy filmy kinowe o marvelowskim mścicielu. Jednak tylko w jednym z nich mogliśmy zobaczyć Micro. Miało to miejsce w filmie Punisher: Strefa wojny. Wówczas w tę postać wcielił się Wayne Knight.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…