7 ulubionych filmów według Twittera

Ach, hashtagi… Wszyscy wiemy, jak bardzo niektórym potrafią zawrócić w głowach. A zważywszy na to, że jest to jedna z najpopularniejszych metod, rozprzestrzeniania postów na mediach społecznościowych, nie dziwota, że wielu ludzi tak chętnie z nich korzysta.

Obecnie, kolejnym hashtagowym trendem jest #fav7films, gdzie użytkownicy proszeni są o podanie swoich siedmiu, ulubionych filmów. I na chwilę obecną, wyniki są naprawdę interesujące. Oto kompletna lista 7 filmów, które dotychczas zdobyły najwięcej głosów.

1. Mroczny Rycerz – 5,056 głosów
2. Pulp Fiction – 4,966 głosów
3. Skazani na Shawshank – 4,910 głosów
4. Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje – 4,772 głosów
5. Ojciec chrzestny (Wszystkie części) – 4,604 głosów
6. Chłopcy z ferajny – 3,877 głosów
7. Obcy (Wszystkie części) – 3,730 głosów

Muszę przyznać, nie jest źle. Internet znany jest z podejmowania złych decyzji, jeśli chodzi o ocenianie różnych rzeczy (sam fakt, że Justin Bieber jest sławny to najlepszy tego dowód), ale w tym przypadku, mogę zrozumieć te wybory, choć samemu tych filmów na swoją listę bym nie wrzucił.

A wy co sądzicie? Zgadzacie się z tą listą? Zagłosowaliście na którychś z tych filmów? A może macie własne typy? Podzielcie się z nami swoimi opiniami, może udałoby się zebrać listę 7 ulubionych filmów użytkowników fdb.pl?

Źrodło: cinemablend.com


Jakub Kucharski
Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.