Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Manga Bleach doczeka się adaptacji live-action 0

Jeśli jesteście fanami mangi lub anime, to ten news jest zdecydowanie dla Was! Bleach, jeden z najlepiej sprzedających się japońskich komiksów, doczeka się filmowej adaptacji!

Japończycy mają zamiar stworzyć film live-action, który pojawi się w kinach w 2018 roku. Już teraz przewiduje się, że produkcja będzie kasowym hitem w Kraju Kwitnącej Wiśni. Reżyserem obrazu będzie Shinsuke Sato, znany między innymi z filmu Gantz. Główną rolę w filmowej wersji mangi Bleach zagra Sôta Fukushi.

Na razie nie ma informacji dotyczących światowej dystrybucji filmu. Warto także wspomnieć, że aktualnie w Hollywood panuje istny boom na remake’i, sequele, rebooty i tym podobne. Amerykanie tworzą filmy aktorskie na podstawie japońskich filmów anime. Wystarczy przytoczyć chociażby informacje o Notatniku śmierci, Pokemonach czy Ghost in the Shell. Niewykluczone, że za jakiś czas i amerykańscy producenci będą chcieli stworzyć własną wersję Bleach.

Bleach to manga stworzona przez Tite Kubo. Głównym bohaterem historii jest Ichigo Kurosaki, który został obdarzony zdolnościami percepcji duchowej. On sam uważa siebie za Shinigami (Boga Śmierci), którego zadaniem jest ściganie złych istot nazywanych Hollowami.

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…