Statham robi wszystko sam

fot. materiały prasowe

Jason Statham, jak na prawdziwego twardziela przystało, większość scen kaskaderskich wykonuje sam. Na wielkim ekranie można podziwiać jego popisy. Statham przyznaje, że czerpie wielką radość z wykonywania samodzielnie większości scen kaskaderskich. Mechanik: Konfrontacja od dziś w kinach w całej Polsce.

Robię tak od swojego pierwszego prawdziwego filmu akcji, czyli Transportera, gdy zacząłem brudzić sobie ręce w tym biznesie. Jako dzieciak zbierałem mnóstwo tego typu doświadczeń – ćwiczyłem wschodnie sztuki walki, bawiłem się w gimnastykę, uprawiałem różne sporty. Taka przeszłość daje człowiekowi sporą przewagę w graniu w scenach akcji.

powiedział aktor

Bezkompromisowe kino akcji z największym twardzielem gatunku w roli głównej. U jego boku Jessica Alba – jedna z najseksowniejszych aktorek świata. Napięcie od pierwszej do ostatniej sekundy. Statham nie bierze jeńców!

Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach "kariery" Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

Źrodło: Informacja prasowa


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)