Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Statham robi wszystko sam 1

Jason Statham, jak na prawdziwego twardziela przystało, większość scen kaskaderskich wykonuje sam. Na wielkim ekranie można podziwiać jego popisy. Statham przyznaje, że czerpie wielką radość z wykonywania samodzielnie większości scen kaskaderskich. Mechanik: Konfrontacja od dziś w kinach w całej Polsce.

fot. materiały prasowe

Robię tak od swojego pierwszego prawdziwego filmu akcji, czyli Transportera, gdy zacząłem brudzić sobie ręce w tym biznesie. Jako dzieciak zbierałem mnóstwo tego typu doświadczeń – ćwiczyłem wschodnie sztuki walki, bawiłem się w gimnastykę, uprawiałem różne sporty. Taka przeszłość daje człowiekowi sporą przewagę w graniu w scenach akcji.

powiedział aktor

Bezkompromisowe kino akcji z największym twardzielem gatunku w roli głównej. U jego boku Jessica Alba – jedna z najseksowniejszych aktorek świata. Napięcie od pierwszej do ostatniej sekundy. Statham nie bierze jeńców!

Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach "kariery" Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…