Opóźnienia przy Avatar 2 0

Opóźnienia to nie pierwszyzna dla Jamesa Camerona. Rozpoczęcie produkcji Avatar 2 jest ciągle przesuwane. Podobnie było zresztą z filmami Titanic i Avatar . Tym razem produkcja sequela była zaplanowana na 2013, a obecnie premiera została ustalona na grudzień 2018 roku. Stephen Lang ma powtórzyć swoją rolę jako Pułkownik Miles Quaritch. To praca, która powstrzymuje go przed zostaniem Cable w Deadpool 2. Na razie aktor potwierdził, że zdjęcia powinny się rozpocząć na początku 2017 roku.

Taak, czytanie rzeczy. Do tego zmierzamy. Jesteśmy w dobrej formie. Rozpoczniemy pracę na początku przyszłego roku. Przy filmie tak dużym jak Avatar praca dzieje się cały czas. Projektowanie, produkcja, różne światy, stworzenia i środowiska – nad tym ciągle się pracuje. – Mówi aktor.

Stephen Lang poinformował wszystkich, że James Cameron i jego zespół pracują nad sequelem niemal od 6 lat. Być może obsada, w której znajdą się Zoe Saldana, Sam Worthington i Sigourney Weaver, jest najmniejszym problemem reżysera.

Tak właśnie działa… Stwarza problemy, do których rozwiązania wymyśla nowe technologie i nowe sposoby. Myślę, że to taka perwersyjna radość dla niego – kreowanie problemów pozornie nie do rozwiązania i sprowadzania ludzi, którzy mu pomagają. Po prostu mówi "To jest coś, co musimy zrobić". To ogromny wysiłek, ale mam ogromne oczekiwania, ponieważ świadom tego, co się dzieje. To będzie absolutna radość. – opowiada Lang.

Avatar 2 ma się pojawić w grudniu 2018 roku, a Avatar 3 dwa lata później, Avatar 4 i 5 pojawią się w 2022 i 2023 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-08-29

Oj coś mi się wydaje, że na 2018 JC chyba nie zdąży z takim tempem. Ale podoba mi się taki perfekcjonizm z jego strony.

Rob Redox 2016-08-30

@Redox Jedynka to może i wizualna orgia efektów specjalnych, ale fabuła była słaba. Ciągłe przekładanie daty premiery jest wg mnie znakiem, że chłopina nie ma pomysłu na drugą część i prędzej zobaczymy w kinie Deadpoola 3 niż Avatar 2.

Proszę czekać…