Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reynolds wspomógł finansowo Deadpoola 3

Teraz może być ciężko w to uwierzyć, mając w pamięci jak wielkim sukcesem kasowym okazał się być Deadpool, ale gwiazdor produkcji, Ryan Reynolds wspomógł finansowo film. O co może dokładnie chodzić?

Wytwórnia 20th Century Fox strasznie bała się o ten projekt. W końcu mieliśmy do czynienia z filmem komiksowym stworzonym pod kategorię wiekową R. Na dodatek głównym bohaterem była postać, która nie jest tak znana jak Wolverine czy Magneto. Obawy były uzasadnione i ograniczenia budżetowe także.

Jedną z "ofiar" tych ograniczeń byli scenarzyści produkcji – Paul Wernick i Rhett Reese. Na szczęście sposób na to znalazł sam Ryan Reynolds, który jak się okazuje z własnej kieszeni sfinansował ich stałą obecność na planie.

Byliśmy na planie każdego dnia. Co ciekawe, to Ryan tam nas chciał, w końcu pracowaliśmy nad filmem sześć lat. To był naprawdę bardzo kreatywny zespół, z Ryanem i reżyserem Timem Millerem. Fox nie chciał płacić nam za obecność na planie. Ryan Reynolds jednak zrobił to z własnej kieszeni.

wyznali scenarzyści

Z pewnością jest to historia godna podziwu. Ryan Reynolds pokazał jak bardzo wierzył i co najważniejsze, jak bardzo zależało mu na tym filmie. Nagroda przyszła sama w postaci milionów fanów, którzy kupili bilet do kina. Deadpool zarobił krocie i stał się jednym z największych kasowych hitów roku. Na jego koncie znalazło się ponad 782 miliony dolarów.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28 2016-08-30

Przecież o tym już od dawna wiadomo.

Proszę czekać…