KONKURS: Wygraj książkę Nacisk [zakończony] 1

Zapraszamy wszystkich użytkowników do udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze książki Nacisk, autorstwa Eve Silver.

Nacisk

Ekscytująca akcja + wciągający romans = niesamowity pęd do czytania!

Gra, w której Game Over oznaczałby absolutny koniec wszystkiego. Miki bierze udział w grze. Musi grać, by przeżyć. Przecież i tak już raz umarła. Niebezpieczny świat, obcy z kosmosu, którzy zagrażają Ziemi, i grupa nastolatków mająca ocalić planetę. Tajemnicza gra, niejasne zasady, wątek romansowy, jeszcze więcej zagadek, zawiła fabuła – wszystko to zapewni Nacisk, II tom trylogii Gra Eve Silver.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Dodaj przynajmniej 20 dowolnych treści do serwisu w trakcie trwania konkursu.

2. Odpowiedz na pytanie: Mój ulubiony film akcji? Uzasadnij w 3 zdaniach.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- w tytule maila proszę wpisać: Nacisk

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 16.06.2016 do godz. 23:59.
5. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-08-31

Jak ja nienawidzę wszystkie te konkursy typu "Uzasadnij w 3 zdaniach." :/ Czy naprawdę nie da się już wymyślić jakiejś ciekawszej formy konkursu?

Czechu Bluejohn_26 2016-08-31

@Bluejohn_26 Niestety nasze krajowe prawo narzuca tego typu konkursy. Wcześniejsze nasze konkury były w pewnej części niezgodne z prawem:) Trochę z Waszej strony to lenistwo bo chcecie dostać książkę za to że wyślecie e-mail z prosta odpowiedzią na pytanie, lub za jakąś banalną rzecz która nie wymaga żadnego wysiłku, a jak ktoś każe pomyśleć chwilkę i stworzyć coś swojego, to już jest problem:)

Bluejohn_26 Czechu 2016-08-31

@Czechu Nasze krajowe prawo wymusza chyba jedynie zakaz losowania zwycięzcy bez nadzoru ze strony odpowiednich organów, a nie organizowania konkurów bez polotu.
Nie zależy mi na konkursach na poziomie intelektualnym pięciolatków. Dlatego zadawane pytania wcale nie muszą, a nawet nie powinny być proste. Poza tym może być ich co najmniej kilka w jednym konkursie. Dobrym pomysłem byłyby też zagadki typu np. "rozpoznaj na podstawie…" + jakieś fotki z filmów lub seriali, a o zwycięstwie decydowałaby kolejność zgłoszeń. Albo konkursy pomagające rozbudować tutejszą bazę – nagrodę dostawałby zdobywca największej ilości otrzymanych punktów w wymaganej kategorii za dany okres czasowy. Tego typu konkursy można by było odpowiednio zareklamować na kilka(naście) dni przed ich rozpoczęciem. Do tego wraz z obecną formą konkursową można by je było organizować naprzemiennie, żeby zwiększyć ich różnorodność.

Redox Bluejohn_26 2016-08-31

@Bluejohn_26 Popieram Bleujohna. Też chętnie widziałbym inne formy konkursów. W tych obecnych, z opcją uzasadnienia, nigdy nie brałem udziału.

Camizi Redox 2016-08-31

@Redox Co kto lubi. Ja jakiś czas temu narzekałem na zadania typu "oceń x filmów w trakcie trwania konkursu". Takie pytania jak wyżej mnie się akurat podobają. Jedyne pytanie, którego nie trawię, to: "uzasadnij, dlaczego to akurat ty powinieneś wygrać".

I chyba logicznym jest, że konkurs ma trafić do jak największej ilości użytkowników. Sponsorowanie nagród przez wydawcę jest przecież pewną formą reklamy, więc utrudnianie zadań mija się z celem.

Czechu Bluejohn_26 2016-08-31

@Bluejohn_26 No prawo nakazuje tak że laureaci nie mogą być wybierani drogą losową, czyli musi być ktoś oceniający dane prace, lub klarowne info że wygrywa np 3, 10 i 14 osoba biorąca udział (ale to jest słabe jak masz 1 albo 3 nagrody do rozdania bo po 1-szym dni już nikt raczej nie wygra bo już pewnie będzie tyle zgłoszeń i to się nie sprawdzi). Ilość dodanych treści też nie do końca się sprawdza bo trzeba mieć do tego jakąś maszynkę zliczającą itp. to też wszytko musi być sprawdzone, a u nas czasami to trwa bardzo długo. Nie jest to takie proste.

Proszę czekać…