Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kickboxer 3 dostaje oficjalny tytuł 1

Z pewnością każdy fan Jean-Claude'a Van Damme'a wie, że w Hollywood trwają prace nad trylogią "Kickboxer". Ba, w dniu wczorajszym odbyła się premiera pierwszej części zrebootowanej serii – Kickboxer: Vengeance.

Przy okazji tego wydarzenia, producenci ogłosili tytuł ostatniej odsłony trylogii. Będzie ona nosiła tytuł "Kickboxer: Syndicate". Zdjęcia do filmu mają wystartować w lutym. Zapewne w najbliższych tygodniach poznamy szczegóły fabuły. Warto także dodać, że niedawno zakończyły się prace na planie drugiej części, czyli Kickboxer: Retaliation.

Oczywiście nie ma Kickboxera bez Van Damme'a. W reboocie aktor wciela się w mistrza Duranda, który jest trenerem, a także mentorem głównego bohatera – Kurta Sloane’a. Młody mężczyzna postanawia zemścić się na mordercy swojego brata. Aby tego dokonać musi wziąć udział w turnieju karate, którego stawką jest życie.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2016-09-02

Podtytuł na pewno lepszy od niedawnych "Resurgence" czy "Resurrection".

Rob 2016-09-02

Jest tylko jedna rzecz, która podoba mi się u twórców nowego Kickboxera. Mianowicie to że jak już zaczęli kręcić, to przynajmniej na całość nie będzie trzeba czekać 10 lat jak na kolejne części Avatara.

StareChamisko Animek84 2016-09-02

@Animek84 Chuck Norris skopał by mu dupsko.

Proszę czekać…