Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Kompan Arrowa spotka Supergirl? 0

Uniwersum serialowej Supergirl przenika do świata Arrowa, Flasha i Legends of Tomorrow. Co za tym idzie, w kolejnych sezonach wspomnianych produkcji możemy spodziewać się coraz więcej cross overów między poszczególnymi postaciami z cykli.

W trakcie panelu dotyczącego Arrowa na Salt Lake Comic-Conie David Ramsey (serialowy John Diggle) opowiadał o swoim pierwszym cross overze z Flashem oraz opisał, jak pszypuszczalnie zareagowałby, gdyby zobaczył latających obcych, pojawiających się na Ziemi.

To zabawne, bo gdy pierwszy raz spotkałem Flasha, rozmawiał ze mną producent serialu, Andrew Kreisberg. Pamiętam, że siedział w wiosce filmowej i udawał, że zwraca uwagę na to, co dzieje się przed kamerą. A więc podchodzę do niego, a on mówi: Słuchaj… Kiedy zobaczysz Flasha, chciałbym żebyś poszedł na całość…, a ja na to: Ok, w porządku. Więc kiedy wszystko zaczęło się na dobre, rzuciłem w powietrze jedną frytkę. Andrew mówi mi: Nie… No pójdź na całość, gościu!. Wtedy wyrzuciłem w powietrze wszystkie frytki – ekipa zwijała się ze śmiechu. Diggle musi mieć swój cross over z Supergirl, który mógłby konkurować z moją reakcją na Flasha!

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…