Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tyran anulowany po trzech sezonach 0

Serial Tyran kończy swój żywot po trzech sezonach. O anulowaniu produkcji poinformowała stacja FX. Nie oznacza to jednak, że historia rodziny Al-Fayeedów została zakończona na stałe.

W dniu wczorajszym odbyła się premiera finałowego odcinka Tyrana. Nosił on tytuł "Two Graves". Fani serialu powinni być z niego zadowoleni. Twórcy godnie żegnają się z serialem, zostawiając sobie przy tym furtkę do jego kontynuacji. Co to oznacza? Ano tyle, że Tyran znika z anteny FX. Nie oznacza to jednak, że twórcy nie znajdą dla niego innego domu.

Bassam "Barry" Al Fayeed wychował się w kraju Abbudin, położonym na Bliskim Wschodzie. Jako młody mężczyzna postanowił opuścić ojczyznę, bo miał dość bycia synem okrutnego dyktatora. W Stanach Zjednoczonych założył własną rodzinę, zrywając kontakty z arabską przeszłością. Po latach decyduje się wybrać wspólnie z żoną i dwójką nastoletnich dzieci do Abbudin na ślub swojego bratanka. Tragiczne wypadki sprawiają, że Barry zostaje w swoim rodzinnym kraju dłużej niż wcześniej planował.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…