Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Upadek - zwiastun i data premiery 3. sezonu 0

Mamy dobre informacje dla fanów serialu kryminalnego Upadek. Stacja BBC zaprezentowała zwiastun oraz podała datę premiery trzeciego sezonu produkcji.

fot. materiały prasowe

Upadek na antenę powróci już 29 września. W rolach głównych ponownie zobaczymy Gillian Anderson oraz Jamie'ego Dornana. Z pierwszych przecieków wynika, że trzecia seria będzie ostatnią. Oczywiście nie zostało to nigdzie potwierdzone i jest szansa na to, że producenci oraz stacja zdecydują się na kontynuowanie kryminalnych przygód inspektor Stelli Gibson.

Akcja serialu osadzona jest w Irlandii Północnej. Stella Gibson (Gillian Anderson) jest ambitną i inteligentną policjantką, która bez reszty poświęca się swojej pracy. Kobieta zostaje wysłana przez londyńską placówkę do Belfastu. Jej zadaniem jest schwytanie okrutnego seryjnego mordercy (Jamie Dornan), który z zimną krwią wybiera sobie coraz to nowe ofiary. Upadek to realistyczny serial łączący elementy psychologicznego thrillera z wątkami obyczajowymi. Akcja skupia się na postaci ambitnej pani detektyw, która poluje na zwyrodniałego seryjnego zabójcę.

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…