Upadek - zwiastun i data premiery 3. sezonu

fot. materiały prasowe

Mamy dobre informacje dla fanów serialu kryminalnego Upadek. Stacja BBC zaprezentowała zwiastun oraz podała datę premiery trzeciego sezonu produkcji.

Upadek na antenę powróci już 29 września. W rolach głównych ponownie zobaczymy Gillian Anderson oraz Jamie'ego Dornana. Z pierwszych przecieków wynika, że trzecia seria będzie ostatnią. Oczywiście nie zostało to nigdzie potwierdzone i jest szansa na to, że producenci oraz stacja zdecydują się na kontynuowanie kryminalnych przygód inspektor Stelli Gibson.

Akcja serialu osadzona jest w Irlandii Północnej. Stella Gibson (Gillian Anderson) jest ambitną i inteligentną policjantką, która bez reszty poświęca się swojej pracy. Kobieta zostaje wysłana przez londyńską placówkę do Belfastu. Jej zadaniem jest schwytanie okrutnego seryjnego mordercy (Jamie Dornan), który z zimną krwią wybiera sobie coraz to nowe ofiary. Upadek to realistyczny serial łączący elementy psychologicznego thrillera z wątkami obyczajowymi. Akcja skupia się na postaci ambitnej pani detektyw, która poluje na zwyrodniałego seryjnego zabójcę.

Źrodło: BBC


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)