Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Partnerki w październiku w TNT 0

W bostońskim wydziale zabójstw pracuje tylko jedna kobieta – Jane Rizzoli. Razem ze swoją przyjaciółką – patolog sądowym Maurą Isles rozwiązują najtrudniejsze zagadki kryminalne. Gdy w mieście dochodzi do serii brutalnych zabójstw, Rizzoli będzie musiała schwytać mordercę i zmierzyć się ze swoją trudną przeszłością. Premiera serialu Partnerki w poniedziałek 3 października na antenie TNT.

fot. materiały prasowe

Jane jest żywiołową i perfekcyjną panią detektyw, Maura to jej zupełne przeciwieństwo – spokojna i nieśmiała pracuje jako patolog sądowy. Choć na pierwszy rzut oka wszystko je różni, obie tworzą wyjątkowo zgrany duet. Prywatnie są najlepszymi przyjaciółkami, a w pracy potrafią rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne Bostonu.

W pierwszym sezonie serialu, bohaterki będę musiały rozwiązać wyjątkowo trudną sprawę. W mieście dochodzi do serii morderstw, za którymi stoi człowiek o pseudonimie „Chirurg”. Partnerki będą musiały schwytać go, nim zaatakuje kolejne ofiary i dowiedzieć się, dlaczego morderca ma obsesję na punkcie Jane. Jak się okaże, panią detektyw i „Chirurga” łączą traumatyczne wydarzenia z przeszłości, które bardzo wiele zmieniły w jej życiu.

Partnerki to serial kryminalny oparty na serii bestsellerowych powieści Tess Gerritsen. W tytułowe role wcieliły się Angie Harmon i Sasha Alexander. Premiera pierwszego sezonu w poniedziałek 3 października na antenie TNT. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20.10.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…