Ryan Gosling w Nostalgii anioła 0

Ryan Gosling wystąpi u boku Rachel Weisz w obrazie The Lovely Bones, w reżyserii Petera Jacksona.

Obraz powstanie dla studia DreamWorks. Jackson rozpocznie zdjęcia w październiku w Pensylwanii i Nowej Zelandii. Dystrybucją zajmie się Paramount Pictures.

Ryan Gosling w filmie Szkolny chwyt 2006Ryan Gosling w filmie Szkolny chwyt 2006

Adaptacja najlepiej sprzedającej się książki Alice Sebold pt. Nostalgia anioła, opowie historię zamordowanej 14-latki Susie Salmon, która po śmierci obserwuje swoją rodzinę z nieba. Oddzielona od świata, który kiedyś znała, zmaga się z tęsknotą do bliskich, podczas gdy jej zabójca przygotowuje się do popełnienia kolejnego morderstwa…

Gosling zagra ojca zmarłej dziewczynki, a Weisz wcieli się w jej matkę. Autorami scenariusza są Peter Jackson, Philippa Boyens oraz Fran Walsh, którzy zajmują się również produkcją razem z Carolynne Cunningham.

Ryan Gosling ma na swoim koncie role w filmach tj. Szkolny chwyt, Zostań, Pamiętnik oraz Odmienne stany moralności. Za ten pierwszy był w tym roku nominowany do Oscara w kategorii najlepszy aktor.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Trophy

Ciekawe kto będzie ją grał. Może Ellen Page… ?

Elros

To też moja ulubiona książka :) Ale czy ta obsada (jak na razie) nie jest za… młoda? :] Mam nadzieję, że chociaż z prawdziwym wiekiem aktorki grającej Susie trafią.

Trophy

Szkoda, ale pasuje do tej roli jak dla mnie. ;P

nathalie

Nie oglądałam tego ;p

Trophy

Nom, fajnie, i obsada nie jest wcale taka zła. Mam nadzieję, że Gosling zagra tak dobrze jak w "Szkolnym chwycie", bo bardzo podobał mi się w tym filmie. :)

Proszę czekać…