Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Carpenter: 'Rob Zombie to kupa gówna' 1

John Carpenter – absolutna legenda kina i twórca takich kultowych produkcji jak Halloween, Coś, Oni żyją czy Ucieczka z Nowego Jorku – to facet, który nie bawi się w półśrodki i bez ceregieli mówi o tym co mu ślina na język przyniesie. W ostatnim czasie w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o reżyserze remake’u Halloween, Robie Zombie.

Skłamał na mój temat. Powiedział, że byłem dla niego chłodny, kiedy dowiedziałem się od niego, że zajmie się realizacją nowego Halloween. Nie jest to prawdą. Powiedziałem do niego: "Stary, zrób to tak, aby był to twój film. On teraz należy do ciebie. Mną się nie przejmuj". Byłem niesamowitym wsparciem. Dlaczego ta kupa gówna skłamała, nie wiem. Nie miał ku temu powodów. Dlaczego to zrobił? Pewnie powodem była moja reakcja na film. Powiedziałem, że zatracił tajemniczość postaci, zdradził za dużo o Michaelu Myersie. Powinien był być kierowany swoją naturą i przypuszczalnie był kimś nadnaturalnym. A do tego byłza duży, to nie było normalne.

powiedział Carpenter

Jak widać panowie mają ze sobą mały konflikt. Trzeba jednak oddać Zombiemu to, że stworzyć Halloween po swojemu. Miał wizję, którą zrealizował i za to należy mu się szacunek. Nie był to remake jakich dzisiaj wiele, od deski do deski tworzony niczym oryginał.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…