Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie druga część MacGrubera 0

Wygląda na to, że długo wyczekiwany sequel komedii MacGruber wreszcie powstanie. Gwiazda filmu oraz jego reżyser, Will Forte i Jorma Taccone rozpoczęli pracę nad scenariuszem kontynuacji głupkowatej komedii. Oczywiście panowie poinformowali o tym za pośrednictwem portali społecznościowych.

Postać MacGrubera jest parodią MacGyvera. Teraz kiedy reboot kultowego serialu odnosi sukcesy i sporo ludzi chce go oglądać, twórcy parodii wpadli na pomysł, aby stworzyć kontynuację jego komediowego odpowiednika. Możliwe, że dzięki temu wytwórnia da filmowi "MacGruber 2" zielone światło.

Pierwsza część opowiadała o nieustraszonym agenciie do zadań specjalnych, który nie boi się nikogo i niczego z wyjątkiem samego siebie. MacGruber to najprawdziwszy bohater narodowy USA i jeden z najlepszych żołnierzy jakich miała amerykańska armia. Zostaje przywrócony do akcji, gdy okazuje się, że jego kraj znalazł się w niebezpieczeństwie. Ktoś znowu ukradł broń nuklearną. Gdy kraj potrzebuje MacGrubera, ten nie ogląda się na swoją emeryturę, ale zawsze mówi: "Wchodzę w to".

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…