Amazon zamawia trzy seriale!

fot. materiały prasowe

Amazon zamawia trzy pełne sezony swoich seriali komediowych. Są nimi I Love Dick, Jean-Claude Van Johnson i The Tick. Premiera tych produkcji będzie miała miejsce w przyszłym roku.

W sierpniu platforma Amazon opublikowała odcinki pilotowe wyżej wymienionych serii dla swoich subskrybentów. Co ciekawe były to odcinki z największą liczbą wyświetleń. Nie dziwi, więc fakt, że włodarze Amazonu zdecydowali się na zamówienie pełnych sezonów tychże seriali.

I Love Dick to projekt, za którym stoi Jill Soloway, czyli ta sama pani, która stworzyła dla Amazonu wielokrotnie nagradzany Transparent. Nowy serial będzie historią małżeństwa, które obraca się w akademickiej społeczności jednego z miasteczek w Teksasie. Ich wspólną obsesją jest pewien profesor, w którego wcieli się Kevin Bacon.

Serial The Tick jest parodią superbohaterskich historii. Głównymi bohaterami byli tytułowy Kleszcz oraz jego wierny kompan Człowiek-Ćma. W nowej odsłonie nietypowy heros będzie cierpiał na amnezję, a jego pomocnik uznany zostanie za schizofrenika. Pomimo przeciwności losu będą musieli połączyć swe siły i powstrzymać świat przed zagładą.

Jean-Claude Van Johnson będzie serialem, w którym Jean-Claude Van Damme zagra… samego siebie. Będzie to historia podstarzałego gwiazdora kina akcji, który zawiesza emeryturę i powraca do pracy na planie. Pech – albo i nie, wszak jest to jego marzenia – sprawia, że znajdzie się on w centrum niebezpiecznych wydarzeń.

Źrodło: Deadline


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)