Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Amazon zamawia trzy seriale! 1

Amazon zamawia trzy pełne sezony swoich seriali komediowych. Są nimi I Love Dick, Jean-Claude Van Johnson i The Tick. Premiera tych produkcji będzie miała miejsce w przyszłym roku.

fot. materiały prasowe

W sierpniu platforma Amazon opublikowała odcinki pilotowe wyżej wymienionych serii dla swoich subskrybentów. Co ciekawe były to odcinki z największą liczbą wyświetleń. Nie dziwi, więc fakt, że włodarze Amazonu zdecydowali się na zamówienie pełnych sezonów tychże seriali.

I Love Dick to projekt, za którym stoi Jill Soloway, czyli ta sama pani, która stworzyła dla Amazonu wielokrotnie nagradzany Transparent. Nowy serial będzie historią małżeństwa, które obraca się w akademickiej społeczności jednego z miasteczek w Teksasie. Ich wspólną obsesją jest pewien profesor, w którego wcieli się Kevin Bacon.

Serial The Tick jest parodią superbohaterskich historii. Głównymi bohaterami byli tytułowy Kleszcz oraz jego wierny kompan Człowiek-Ćma. W nowej odsłonie nietypowy heros będzie cierpiał na amnezję, a jego pomocnik uznany zostanie za schizofrenika. Pomimo przeciwności losu będą musieli połączyć swe siły i powstrzymać świat przed zagładą.

Jean-Claude Van Johnson będzie serialem, w którym Jean-Claude Van Damme zagra… samego siebie. Będzie to historia podstarzałego gwiazdora kina akcji, który zawiesza emeryturę i powraca do pracy na planie. Pech – albo i nie, wszak jest to jego marzenia – sprawia, że znajdzie się on w centrum niebezpiecznych wydarzeń.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Rob 2016-09-28

Jean-Claude Van Johnson pierwszy odcinek był świetny i nie mogę się doczekać kolejnych.

Bluejohn_26 Animek84 2016-09-28

@Animek84 Trochę sobie poczekasz. Amazon rzadko kiedy wypuszcza kolejne odcinki nowych seriali przed upływem roku od zamówienia. Często ten okres jest znacznie dłuższy. Do czasu premiery zdarzysz już pewnie zapomnieć, że taki projekt istniał ;)

Rob Bluejohn_26 2016-09-28

@Bluejohn_26 Oj to szkoda. Ale raczej nie zapomnę, to jedyny dobry projekt JCVD w jakim bierze udział :)

Proszę czekać…