Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy twórcy Timeless ukradli pomysł na serial? 0

Onza Entertainment, producent hiszpańskiego "El Ministerio del Tiempo" jest zdania, że twórcy Timeless ukradli pomysł na serial. Firma złożyła już stosowny pozew do sądu, w którym oskarża Erica Kripke’ego, Shawna Ryana, Sony Pictures Television oraz NBC Universal.

fot. materiały prasowe

Według Onza Partners ich produkcja w dużej mierze przypomina najnowszą propozycję stacji NBC. W obu przypadkach mamy historię małych grup naukowców, którzy podróżują w czasie, aby zmienić przeszłość i zagwarantować bezpieczeństwo ludziom w przyszłości. Samo oskarżenie wydaje się być nieco zabawne, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że znaczna część produkcji o podróżach w czasie właśnie o tym jest!

Onza Entertainment uważa, że w 2015 roku przekazana została przedstawicielom Gersh Talent Agenc płyta DVD z "El Ministerio del Tiempo", dzięki której Ben Edlund oraz Eric Kripke byliby zainteresowani stworzeniem amerykańskiej wersji. Sony, które współpracuje z Gersh zaproponowało umowę na adaptację hiszpańskiego oryginału. Kiedy jednak okazało się, że NBC pracuje nad nowym projektem o podróżach w czasie, Sony Pictures Television zerwało negocjacje.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć zapowiedzi serialu Timeless, to możecie obejrzeć go poniżej.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…