Gavin O'Connor zainteresowany sequelem Wojownika 0

Gavin O’Connor wyreżyserował dwa filmy, które powinny mieć dużą widownię. W 2011 roku Wojownik zebrał pozytywne recenzje, ale tydzień otwarcia nie okazał się sukcesem box office. Film kosztował 25 milionów dolarów, a zarobił tylko 14 milionów w Stanach Zjednoczonych. Szkoda było patrzeć na dobry film, który nie trafił w swój czas. Jednak liczba fanów rosła na przestrzeni lat. Może to nie jest wystarczające, aby wyprodukować Wojownika 2, ale to nie powstrzymuje O’Connora od rozważania takiej możliwości.

Wojownik opowiada o obcych braciach Brendanie (Joel Edgerton) i Tommy Conlon (Tom Hardy) rywalizujących w turnieju MMA. Połączenie sztuk walki pozwala im zbliżyć się ponownie do ojca (Nick Nolte). To historia rodzinna, a O’Connor opowiedział ją z dużą pasją i sercem.

Podczas promocji swojego ostatniego filmu, Księgowy , O’Connor wspomniał, że byłby zainteresowany sequelem.

Jestem wdzięczny! Chciałem zrobić to dobrze [być autentycznym]. Kiedy pracowałem nad tym filmem, wciąż byłem w MMA i UFC. A w tamtym czasie taki rodzaj walki nie był tak popularny jak obecnie. I ten film, bardziej niż jakikolwiek inny, który zrobiłem… zyskał fantastycznych fanów, więcej niż cokolwiek innego, co zrobiłem. Muszę powiedzieć, że to chyba najbardziej osobisty film, dlatego jestem bardzo wdzięczny i może zrobimy kolejny!

Może się wydawać, że O’Connor żartuje, biorąc pod uwagę wyniki Wojownika w kinach, ale reżyser ponoć rozmawiał o sequelu z aktorami. Hardy i Edgerton stali się o wiele bardziej popularni, więc Wojownik 2 miałaby szansę wywołać spore zainteresowanie.

W tym roku zobaczymy dwa filmy tego reżysera: Niepokonana Jane western z Natalie Portman w roli głównej oraz Księgowego z Benem Affleckiem. A obecnie twórca pracuje nad Seven Seconds dla Netflixa i filmem o skandalu w FIFA.

Źrodło: slashfilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…