Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Furia Wolverine'a na nowych zdjęciach 1

James Mangold kontynuuje promowanie trzeciego solowego filmu o Rosomaku, który jest tworzony przez 20th Century Fox. Reżyser produkcji, która będzie nosiła tytuł Logan, wrzucił na swojego Twittera scenorysy, na których możemy zobaczyć tytułowego bohatera, który wpadł w naprawdę wielką furię.

fot. materiały prasowe

Na grafikach możemy zobaczyć jak Wolverine przebija ręką przednią szybę samochodu. Scenorysy przedstawiają – prawdopodobnie – kadry, które zostaną wykorzystane także w samym filmie. Wy możecie zobaczyć je poniżej. Co o nich myślicie?

Logan będzie już dziewiątym filmem, w którym Hugh Jackman wcieli się w postać kultowego mutanta. Niestety dla fanów będzie to ostatni raz kiedy zobaczymy go w tej roli. Oprócz niego w filmie wystąpi także sir Patrick Stewart, który zagra oczywiście Profesora Charlesa Xaviera. Scenariusz filmu został przygotowany przez Davida Jamesa Kelly'ego.

Głównym przeciwnikiem Logana w filmie będzie firma "Essex Corp" oraz Mister Sinister. Spekuluje się, ze w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Na razie jednak te doniesienia nie zostały potwierdzone. Oprócz niego w obsadzie są także Boyd Holbrook, Eriq La Salle, Elise Neal i Elizabeth Rodriguez. Premiera widowiska zapowiedziana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: SuperHeroHype

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-10-15

Te zdjęcia i grafiki koncepcyjne są bardzo "mad maxowe", co bardzo mi się podoba.

Proszę czekać…