Po prostu kocham kino :)

Naomi Watts chce utopić gwiazdę Netflixa! 0

Prezentujemy polski zwiastun thrillera Osaczona. Dreszczowiec w klimatach przebojów Inni i Sierociniec w kinach od 25 listopada.

Uwielbiam występować w thrillerach i odgrywać przerażenie – mówi Naomi Watts.

Gwiazda przełomowych dla kina grozy produkcji The Ring i Mulholland Drive, powraca w mrocznym thrillerze Osaczona; wyprodukowanym przez Luca Bessona. Obok dwukrotnie nominowanej do Oscara aktorki występują Oliver Platt, znany z hitu Netflix Stranger ThingsCharlie Heaton oraz największe odkrycie ostatnich lat, dziecięca gwiazda Jacob Tremblay – laureat Critics’ Choice za występ w oscarowym filmie Pokój. Reżyserem Osaczonej jest Farren Blackburn, zdobywca nagrody BAFTA, twórca wielokrotnie nagrodzonych seriali Luther, Doktor Who i Daredevil.

Zobacz zwiastun:

Życie dziecięcej psycholog Mary Portman (Naomi Watts) legło w gruzach, gdy w wypadku samochodowym zginął jej mąż, a syn został sparaliżowany. Obecnie, z wymagającym stałej opieki Stevenem (Charlie Heaton), zamieszkuje pusty dom w Nowej Anglii. Kiedy w jej gabinecie pojawia się kolejny mały pacjent – Tom (Jacob Tremblay), kobieta zaczyna traktować go z matczyną czułością i w bliskości dziecka odnajduje upragniony spokój.

Niestety w trakcie burzy śnieżnej, która nawiedza okolicę, chłopiec znika bez śladu… Poszukiwania nie przynoszą skutku, a wszyscy dookoła są przekonani, że Tom nie żyje. Wszyscy poza Mary, która od tragicznej nocy zaczyna doświadczać niepokojących wizji. Szybko okazuje się, że atak przyrody był tylko preludium do koszmaru, który czeka kobietę w opuszczonym domu. Wraz z kolejnymi niepokojonymi i niedającymi się racjonalnie wytłumaczyć wydarzeniami, Mary – krok po kroku – przybliża się do odkrycia straszliwej prawdy.

OSACZONA w kinach od 25 listopada 2016.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…