Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

10 kandydatek do roli Domino w Deadpoolu 2

20th Century Fox poszukuje aktorki, która w kontynuacji Deadpoola wcieli się w postać o imieniu Domino. Według portalu Collider, producenci mają na swojej krótkiej liście 10 nazwisk, z których wybiorą jedną aktorkę.

Testy do roli już się rozpoczęły. Na liście znajdują się: Lizzy Caplan (Masters of Sex), Mary Elizabeth Winstead (10 Cloverfield Lane), Sienna Miller (American Sniper), Sofia Boutella (Star Trek Beyond), Stephanie Sigman (Spectre), Sylvia Hoeks (Overspel), Mackenzie Davis (Halt and Catch Fire), Ruby Rose (Orange Is the New Black), Eve Hewson (The Knick) oraz Kelly Rohrbach (Baywatch). Niektóre z tych pań już wzięły udział w pokazach testowych. Inne dopiero mają to przed sobą.

Jak widać lista jest dosyć różnorodna. Niektóre z aktorek miały już okazję zagrać w filmach akcji, dla innych może to być wielka szansa na karierę w Hollywood. Premiera Deadpoola zaplanowana jest na 12 stycznia 2018 roku. Niebawem powinniśmy poznawać, więc coraz więcej szczegółów dotyczących obsady aktorskiej filmu.

Domino to postać, która urodziła się w bazie rządowego projektu Armagedon. Miał on na celu stworzenie genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy. Została jednak porwana i wychowana przez księdza w Chicago. Kiedy jej zdolności zaczęły o sobie dawać znać, została najemniczką na usługach Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Później dołączyła do grupy X-Force. Jej specjalnością jest broń biała, palna oraz materiały wybuchowe.

Oto jak prezentują się panie walczące o rolę Domino:

Lizy Caplan

Stephanie Sigman

Mackenzie Davis

Eve Hewson

Sylvia Hoeks

Siena Miller

Sofia Boutella

Mary Elizabeth Winstead

Kelly Rohrbach

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ges28

Kto Domino ma ta Domino gra ;)

Wafel88 ges28

@ges28 głęboka myśl :)

Proszę czekać…