Fenomenalna Paris Hilton

Fat Joe twierdzi, że debiutancki longplay Paris Hilton jest po prostu fenomenalny.

Fat Joe zachwalał dokonania spadkobierczyni hotelarskiej fortuny podczas wizyty w stacji radiowej Hot 97. – Niech cały Nowy Jork się dowie, że album Hilton jest rewelacyjny – mówił Fat Joe. – Już wkrótce wszyscy będą się bawić przy jej piosenkach.

Fat Joe, który pojawi się gościnnie na płycie twierdzi także, że ludzie będą zaskoczeni zdolnościami wokalnymi Paris. Oprócz niego na płycie pojawi się także Jadakiss.

Wcześniej informowano, iż na albumie znajdzie się kompozycja Jealousy. Utwór odnosi się do rozpadu przyjaźni Nicole Richie i Hilton, do którego doszło na planie serialu The Simple Life. Sama Hilton utrzymuje, że powodem była zazdrość Richie o sukcesy Hilton.

- To uniwersalna piosenka – stwierdziła dziedziczka. – Każda dziewczyna ma przyjaciółkę, która jest o nią zazdrosna. To najgorsza i najbardziej złośliwa rzecz, jaka może człowiekiem zawładnąć. To ja sprowadziłam Nicole do tego serialu, a ona nagle stała się inną osobą. Porzuciła starych przyjaciół i teraz jest kimś innym. To nie jest ta dziewczyna, którą znałam. O tym właśnie mówi tekst Jealousy.

Debiutancką płytę Hilton ukaże się pod tytułem Paris. Album, za produkcję którego odpowiada Scott Storch, ukaże się we wrześniu.

Aktorskie umiejętności Hilton można było podziwiać w komedii Pledge This! oraz w horrorze Dom woskowych ciał. Artystka zagra wkrótce główną rolę w komedii romantycznej The Hottie And The Nottie.

Paris HiltonParis Hilton

megafon.pl