Fenomenalna Paris Hilton 0

Fat Joe twierdzi, że debiutancki longplay Paris Hilton jest po prostu fenomenalny.

Fat Joe zachwalał dokonania spadkobierczyni hotelarskiej fortuny podczas wizyty w stacji radiowej Hot 97. – Niech cały Nowy Jork się dowie, że album Hilton jest rewelacyjny – mówił Fat Joe. – Już wkrótce wszyscy będą się bawić przy jej piosenkach.

Fat Joe, który pojawi się gościnnie na płycie twierdzi także, że ludzie będą zaskoczeni zdolnościami wokalnymi Paris. Oprócz niego na płycie pojawi się także Jadakiss.

Wcześniej informowano, iż na albumie znajdzie się kompozycja Jealousy. Utwór odnosi się do rozpadu przyjaźni Nicole Richie i Hilton, do którego doszło na planie serialu The Simple Life. Sama Hilton utrzymuje, że powodem była zazdrość Richie o sukcesy Hilton.

- To uniwersalna piosenka – stwierdziła dziedziczka. – Każda dziewczyna ma przyjaciółkę, która jest o nią zazdrosna. To najgorsza i najbardziej złośliwa rzecz, jaka może człowiekiem zawładnąć. To ja sprowadziłam Nicole do tego serialu, a ona nagle stała się inną osobą. Porzuciła starych przyjaciół i teraz jest kimś innym. To nie jest ta dziewczyna, którą znałam. O tym właśnie mówi tekst Jealousy.

Debiutancką płytę Hilton ukaże się pod tytułem Paris. Album, za produkcję którego odpowiada Scott Storch, ukaże się we wrześniu.

Aktorskie umiejętności Hilton można było podziwiać w komedii Pledge This! oraz w horrorze Dom woskowych ciał. Artystka zagra wkrótce główną rolę w komedii romantycznej The Hottie And The Nottie.

Paris HiltonParis Hilton

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Profesor_Chaos

Ona jest tak doskonala aktorka, było to widać w filmie "Dom woskowych ciał’(przy okazji nieradze nikomu tego chłamu oglądć).Jeżeli jest tak samą piosenkarką,jak aktorka to niech da sobie spokoj ztym i tym,beztalencie.

P.S.
Niewim dlaczego ludzie się zachwycają się że ona jest taka piękna.Przecież gdyby nie ta warstwa tapety yo bylaby brzydsza od dupy mojego psa.

ona? raczej twórcy filmu ;]

z nią czy bez niej i tak nic specjalnego…

Cenobite

masz racje Rotor powinni ja zabic o wiele szybciej:] ;) Zespula tylko caly film!

twoja 80letnia babcia, raczej nie wygląda jak ona ;)
może jest "trochę" pusta… i trochę "laleczkowata" ale przyznać trzeba, że ma ciekawe spojrzenie :P najlepszą rolę zagrała w "One night in paris" ;) dom woskowych ciał taki sobie był… ogólnie za szybko ją zabito :P

lw23

jak z mojej 80 letniej babci strong men:)

Proszę czekać…