Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tim Miller nie stanie za kamerą Deadpoola 2 0

Mamy niezbyt dobre informacje dotyczące kontynuacji znakomitego Deadpoola. Reżyser filmu, Tim Miller nie stanie za kamerą drugiej części wyczekiwanego przez fanów ekranizacji filmu.

Powodem odejścia Tima Millera są różnice artystyczne pomiędzy nim, a najważniejszymi osobami związanymi z produkcją. Jedną z tych osób jest sam Ryan Reynolds, producent, ale także odtwórca głównej roli. Wydawało się, że na ten moment największym problemem twórców jest dobór odpowiednich aktorów do ról Domino i Cable’a. Teraz mają oni na głowie także znalezienie odpowiedniej osoby na stanowisko reżyserskie.

Warto także dodać, że Tim Miller nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony reżyserem Deadpoola 2. Na razie zajmował się tylko scenariuszem, jednak wydawało się kwestią czasu jest, kiedy Fox potwierdzi jego angaż na reżysera. Co ciekawe filmowiec porzuca także inny projekt 20th Century Fox, którym miał się zająć – ekranizację powieści Davida Suareza pod tytułem "Influx".

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2016-10-23

Jeśli mają jaja to w "Deadpoolu 2" będzie jakiś żart, nawiązujący do odejścia tego reżysera.

Bluejohn_26 Redox 2016-10-23

@Redox Myślę, że udowodnili to już przy okazji pierwszej części. Nawiązania do odejścia reżysera spodziewam się w czołówce filmu .

Movieman Redox 2016-10-24

@Redox Ja się nie zdziwię, jeśli cała ta informacja będzie żartem ;) Ile to razy w komiksowych ekranizacjach reżyserzy odchodzili z powodu różnic artystycznych? Może to kolejna zabawa z fanami? :)

Proszę czekać…