Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doktor Strange będzie członkiem Avengers 0

Eksperci zajmujący się box office’em szacują, że najnowsze widowisko Marvela, Doktor Strange może zarobić w pierwszy weekend 75 milionów dolarów. Chociaż film budzi spore zainteresowanie, to fani i tak najbardziej ciekawi przyszłość postaci granej przez Benedicta Cumberbatcha.

fot. materiały prasowe

Najnowsza gwiazda Marvel Cinematic Universe w czasie londyńskiej konferencji prasowej wyznała, że Doktor Strange będzie członkiem grupy superbohaterów znanej, jako Avengers. Kiedy został o to zapytany odpowiedział po prostu: On będzie Mścicielem. Kilka dni temu potwierdzono, że Doktor Strange będzie walczył przeciwko Thanosowi w superprodukcji Avengers: Infinity War. Teraz mamy pewność, że dołączy on do grupy herosów i będzie jej pełnoprawnym członkiem.

Na temat filmu miał okazję pomówić także jego reżyser, Scott Derrickson. Mówił on na temat ewentualnego sequela oraz tego, że historia Strange’a to tak naprawdę dopiero początek.

Kocham tego bohatera, kocham te wizualne możliwości i znam bardzo dobrze te komiksy. Pierwszy film jest wierzchołkiem góry lodowej. Jest jeszcze tyle do zrobienia.

stwierdził reżyser

Teraz oczywiście wszystko zależy od widzów. Jeśli ci będą chcieli oglądać Doktora Strange'a w solowym filmie to z pewnością Marvel Studios zainteresuje się ewentualną kontynuacją jego przygód. Premiera nowego film należącego do MCU już jutro!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…