Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deadpool 2 traci kolejne ważne ogniwo 0

Docierają do nas kolejne złe informacje dotyczące kontynuacji Deadpoola. Po tym jak ogłoszono rezygnację Tima Millera, następna ważna persona żegna się z tym projektem.

fot. materiały prasowe

Tym razem z pracy przy Deadpoolu 2 zrezygnował kompozytor Junkie XL. Na portalach społecznościowych opublikował oświadczenie, w których zdradza dlaczego rezygnuje z pracy przy ekranizacji komiksu.

To było niezwykle ciężkie, ale zdecydowałem się nie tworzyć muzyki do filmu o Deadpoolu. Kocham tego bohatera i tworzenie muzyki do jego filmu było bardzo ważną częścią mojego życia, pod względem zawodowym i prywatnym. Kiedy ogłoszono, że znakomity i kreatywny reżyser Tim Miller nie jest już zaangażowany w ten projekt, zdecydowałem przemyśleć jeszcze raz tę sprawę. Tim był siłą napędową Deadpoola, to on skłonił mnie do pracy przy tym filmie. Deadpool bez Tima to nie jest to samo, dlatego też zdecydowałem się na rezygnację.

I teraz tak naprawdę nie wiadomo czy twórcy filmu robią sobie żarty z fanów, czy może naprawdę Deadpool 2 ma takie kłopoty. Wciąż czekamy na ogłoszenie nazwiska reżysera sequela. Teraz przyjdzie nam także wyczekiwać wieści na temat kompozytora.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…